תהליך העבודה

תהליך העבודה

תהליך העבודה הינו תהליך יצירתי ומהנה המתבצע על ידנו בשותפות מלאה יחד עם בעלי הבית ו/או האדריכל. במסגרת התהליך אנו משתמשים בידע ובנסיון המקצועי הרב שצברנו במהלך השנים בתכנון והקמת גינות, כדי לקשר בין הרצונות והמאווים של בעלי הבית ו/או האדריכל, סגנון החיים של בעלי הבית, הטופוגרפיה, הסביבה ואפשרויות הביצוע בשטח. 

  

פגישת היכרות 

פגישה ראשונה עם הלקוח ו/או האדריכל באתר בו צפויה לקום הגינה. בפגישה זו אנחנו מבקשים לזהות את הצרכים, רצונות וסגנון החיים של בעלי הבית, לומדים את כוונות האדריכל ובודקים את תנאי השטח והסביבה, כדי שנוכל לגבש תכנית כללית ראשונית לגינה. 

 

הכנת סקיצה ואומדן תקציבי לגינה 

על בסיס הנתונים שנאספו בפגישה הראשונה, אנו מכינים סקיצה הכוללת רעיונות לעיצוב הגן ואת התפיסה הכללית גבי האלמנטים השונים לפיתוח הגינה, כפי שהוגדרו יחד עם הלקוח. במסגרת הסקיצה יש התייחסות לעיצוב הגינה ביחס למעטפת הבית, הטופוגרפיה, שילוב שבילים, מסלעות, ריצופים, דקים, פרגולות, בריכות שחייה, אלמנטים של מים, חיפויים, אבני מדרך, עצים וצמחיה, ריהוט גן, תאורת גן וגדרות. 

  

אישור התכנית ובחירת צמחים וחומרים 

לאחר אישור התכנית והאומדן התקציבי על ידי הלקוח, אנו מכינים את תכנית הקמת הגינה ומתחילים בהתאמת החומרים לתכנית המוצעת. שלב זה כולל סיור במשתלות וקבלת החלטות על מירב הפרטים לעיצוב והקמת הגינה. 

 
 

העבודה באתר

כל העבודה באתר מתבצעת בתיאום מלא יחד עם הלקוח (או האדריכל ו/או מפקח הבנייה, במידה וישנם). בתחילת העבודה באתר אנו עוסקים בהנחת שרוולים לניקוז, השקיה וחשמל לתאורת גן מתחת לריצופים, סידור הטופוגרפיה מילוי אדמה, הקמת מסלעות ונטיעת עצים בוגרים. בהמשך העבודה אנו מתמקדים בדומם בגינה: גדרות, דקים, שבילים ואבני מדרך, אלמנטים של מים וכו`. לאחר מכן אנו מתקינים את ברזי הגן ומערכת ההשקיה ומסיימים את שתילת הצמחיה והנחת הדשא (במידה ויש). השלב האחרון בהקמת הגינה הוא התקנת תאורת הגן ופיזור חיפויי קרקע. אנו מספקים ללקוחותינו אחריות מלאה לקליטת העצים והצמחיה בשטח. לכל אורך תהליך תכנון והקמת הגינה וגם לאחר מכן אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ מקצועי שוטף בנושאים השונים הקשורים בגינה.

 
 
 

פרופיל החברה גלריה תהליך העבודה צור קשר